Nejnovější recenze ze sekce CD přehrávače pro DJ

• id3 tagy
  • A-B mod
  • Funkce play-1 Přehrát jeden soubor a poté ukončit přehrávání
  • Funkce náhodného přehrávání dostupná taky přes DO
  • Složky se krokují ale svižné / není nutné používat složky
  • Jednoduché zadání čísla souboru až 9999 pouhým opakovaným stiskem čís.tlačítek a zadání startu.
  • Velmi rychlé reakce na povely DO
  • Mohlo by být dostupné snížení jasu displeje nebo i vypnutí pomocí DO

Bezvadný mp3 přehrávač ve spojení se zesilovačem,věží atd.Fonestar velmi rychle načítá cca do tří vteřin.Součásti je docela dobře padnoucí dálkové ovládání se kterým není ani nutné mířit přímo na přístroj,zkrátka reakce na DO povely jsou svižné a naprosto bezproblémové.Nezaznamenal jsem vůbec žádné zaseknutí nebo nereakci na povel.Zvuk je vyvážený v celém kmitočtovém spektru možná malinko líbivější ale naprosto v pořádku.Zadní přepínač na autostart přehrávání a autostart náhodného přehrávání nelze měnit pouhým přepnutím,ale toto musí být stvrzeno vypnutím a zapnutím napájení.Může to působit dojmem že funkce nefunguje,ale je potřeba se podívat do manuálu ,nebo si to zkrátka "osahat".Po nastavení,zapnutí sítě 12V adapteru,následného vypnutí/zapnutí je funkce již dostupná i při použití DO.
Při použití USB/SD kde máme složky přístroj načte počet složek a celkový počet souborů,zadáním čísla souboru se vybere audiosoubor.

Ověřený zákazník MUSIC CITY SU-54

Přidáno: 6. června 2023

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Kvalitní přehrávač- umí to co je deklarováno.
  • Vysoká cena

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. dubna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Přesný zvuk
  • Dobrá cena, na přehrávač s XLR konektory
  • Oproti starším CD přehrávačům je charakter zvuku trochu "tvrdší" a rychleji unavuje
  • Při přehrávání CD, nelze jen stisknout tlačítko s číslem skladby - musím stisknout tlačítko track select, pak číslo skladby a ještě pak play - nesmyslně složité.
  • Vysoká hlasitost výstupu - regulaci hlasitosti na zesilovači musím oproti starším přehrávačům nastavit úplně na minimum
Gemini MDJ-500

Pioneer DJ CDJ-3000

Ověřený zákazník VISION STORE Ověřený zákazník

Přidáno: 10. září 2022

Zakoupeno v VISION STORE

Neni co hodnotit,zboží mi nebylo zatim doručeno a asi ani nebude.

Omnitronic XCP-2800

Omnitronic XCP-2800

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2022

Zakoupeno v MUZIKER.cz

pro moje potřeby plně dostatečný

Denon DN-500BD MKII

Denon DN-500BD MKII

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. června 2022

Zakoupeno v Profi-dj.cz

Mám tento výrobek poprvé a hned mne nadchnul

Tascam 202MKVII

Tascam 202MKVII

Ověřený zákazník MUSIC CITY Tomáš Niesner

Přidáno: 14. října 2021

Zakoupeno v MUSIC CITY

ABSENCE PITCH CONTROLU NA MECHANICE C.2.RTZ A INTELIGENTNÍ DOLBY OK.

Ověřený zákazník Kytary.cz Elvia

Hi-Fi Hi-Fi

Přidáno: 8. února 2021

• žádné klady nenacházím
  • otřesné mechanické provedení přístroje Made in China
  • přístroj dodán bez českého návodu a podle toho kratičkého v angličtině nelze přístroj obsluhovat - dozvíte se jen, že daným tlačítkem či položkou menu funkci zapnete či vypnete, ale žádný popis této funkce v návodu nenajdete
  • přístroj není schopen nahrávat ani celé CD
  • jen rackové provedení - přístroj nemá nožičky

Pokud máte rádi (jako já) značku Denon, tak si tento šmejd rozhodně nekupujte. Předesílám, že znám detailně obsluhu dříve vyráběného CD rekordéru Denon CDR-1000 a měl jsem doma i značky Marantz, Philips, Teac a Pioneer. A všechny jsem dokázal obsluhovat tak, aby pořidily záznam z CD digitálním vstupem bez problémů. U tohoto přístroje se mi to nepodařilo.
1) přístroj se mi nepodařilo přepnout do manuálního režimu nahrávání, kde by přístrojem při vložením discu procházel signál a bylo možno nastavit úroveň nahrávky. Jakmile se objevil na vstupu signál, přístroj začal vždy sám nahrávat ... Tlačítko pro vypnutí provázaného synchronizovaného nahrávání prostě nefungovalo.
2) při nastavení automatického digitálního číslování skladeb (tracků) přístroj zcela nelogicky přechází při pauze mezi skladbami též do pauzy, ale když zdrojový přehrávač začne přehrávat další skladbu (přes koaxiální vstup), tento Denon začne záznam o pár vteřin později, takže oseká začátky všech skladeb ! Číslování navíc občas přeskočí nějaký titul...
3) regulátory analogové nahrávky drhnou na začátku své dráhy (!) a ani při plném nastavení nedokázal přístroj pořídit analogovou nahrávku z LP desky (samozřejmě přes korekční předzesilovač), i když CDR-1000 to hravě dokáže (ten dokáže i nahrávku hravě i přebudit), zde jsem na úrovni -8dB a na vyšší úroveň se nedostanu.
***
Takto technicky složitý přístroj musí být dodán s českým návodem, kde budou zcela detailně vysvětleny všechny jeho funkce i varianty jednotlivých kombinací těchto funkcí a přesný popis, co která funkce vlastně má dělat. Naschvál používám podmiňovací způsob, neboť se domnívám, že přístroj prostě dobře nahrávat nedokáže, ani kdyby byl dodán 100 stránkový návod. Toto je hodně nepovedená hračka a také svým mechanickým provedení spíše hračce odpovídá. A hodně špatná hračka ... Já si s přístrojem hrál asi 4 hodiny a s nulovým výsledkem.

Tascam CD-400UDAB

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2020

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Universálnost
  • Velice přehledné základní ovládání
  • Dálkové ovládání

Zakoupeno pro instalaci doma. Pro tento účel slouží zcela výtečně díky širokým možnostem přehrávání.

Ověřený zákazník MUSIC CITY David

Přidáno: 27. dubna 2020

Zakoupeno v MUSIC CITY

Velmi flexibilní a kvalitní zařízení.

Denon DN-300C

• Malé rozměry 1U
  • Symetrické výstupy
  • Variabilní display
  • Na USB zobrazuje jen stopy a ne soubory

Přehrává všechna média bez problémů, kvalita zvuku je výborná, zobrazuje odehraný i zbývající čas skladby, názvy CD, interpreta a stopy. Nevýhodou je že na USB neumí vstoupit do složky ale načte všechny skladby ze všech složek. Dobrá funkce je single play, přehraje zvolenou skladbu a zastaví přehrávání.

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Dan Hrabal

Přidáno: 31. ledna 2018

Zakoupeno v Profi-dj.cz

Doporučuju všem kupujícím používat pouze kvalitní XLR koncovky, protože ostatní se mohou ve vstupu zaseknout a nepůjdou vyndat. Toto upozornění platí pro všechny produkty Tascam, které mají XLR vstupy.

Denon DN-300Z

Denon DN-300Z

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 27. června 2015

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• kompatibilní, multimediální snadno ovladatelný
  • preferoval bych vyšší čelní stranu na úkor hloubky, tím by mohl být i větší display

Používám jej pro přehrávání playbacků při hudebně dramatických pořadech. Pro tyto účely vyhovuje.

Zobrazuji 1 - 16 ze 16 recenzí